KONST / Litografier / Färglitografi 10245071
nr 1024 5071
Färglitografi
signerad Stappe, 59/450, motivet: 44x33
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:36:24
8/3 20:27:42